Můj idol?!

23. listopadu 2015 v 18:23 | Luci blog
Můj idol. Asi každý má svého idola ať už zpěváka, herce, spisovatele, tenečníka, sportovce atd. kterého sledují na facebooku, instagramu, twittru nebo ve skutečnosti a tak jsem se rozhodla napsat o tom svém. Další důvod proč tohle píšu je taky že častokrát slyším urážky na něj a to se mi moc nelíbí.
Asi vás už zajímá kdo to vlastně je, můj idol se jmenuje Majk Spirit. Pro ty co ho neznají ho trochu popíšu.↓
Majk Spirit. Pravým jmnénem Michal Dušička pro mě legendární slovenský raper/hiphoper. Vysoký,krásný a stylový 31letý muž který mě nepopsatelně inspiroval tím co dělá, a taky svýma pisničkama, které mají pravdivé texty. Začala jsem ho poslouchat před 2 lety, začala jsem písničkou Všetky oči na mne z albumu Nový človek z roku 2011, až do teď je to moje srdcovka. Tento rok ( 2015) vydal 2 legendární albumy Y černé a bílé. Je neuvěřitelné co všechno dokázal.
Teď navážu na větu "Je neuvěřitelné co všechno dokázal", vždycky když tohle řeknu, každý mi řekne že nic nedokázal že je trapnej a různý urážky. Ale kde je on a kde jste vy? Jednoduchá odpověď: Jeho zná celé ČeskoSlovensko a vás zná max. vaše škola kam chodíte. On skládá texty po nocích a užívá si každé chvilky v životě, vy nesložíte ani básničku a každou chvíly by jste si chtěli podřezat žíly.. a spoustu dalších věcí.
Proto nosím jeho logo na hrudi aby každý věděl že já Majka podporuju co nejvíc to jde!

Můj sen s Majkem? Ano mám sen. Mám sen se s ním setkat nebo mít s nim nějakou chvíli a dozvědět se o něm víc a víc.. A tak doufám že se mi to někdy splní.
Máš taky svého idola? Koho? Napiš mi do komentáře ;)
Luci
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama